Nejnovější recenze ze sekce Bronzery

• Hydratace
  • Ekologické balení v tubě
  • Netestováno na zvířatech
  • Skladné

Po použití tohoto rozjasňovače je moje pleť přirozeně rozzářená, má zlatavo-růžový třpytivý nádech jako od moře. Tento rozjasňovač nevysušuje pleť, naopak pleť hydratuje a pomáhá udržet pleť pružnou a jemnou. Oceňuji ekologické balení, snadné používání díky formátu tyčinky a že tento rozjasňovač není testovaný na zvířatech

Ověřený zákazník Testuj.to Karolina

• skvělé složení
  • praktické balení na cesty
  • hydratační vlastnosti
  • snadná aplikace

Když jsem poprvé vyzkoušela rozjasňovač ATTITUDE, okamžitě jsem si oblíbila jeho odstín. I když jsem zvažovala, že by mi možná více vyhovoval "golden rose", ten, který jsem si nakonec vybrala, se ukázal být ideální volbou pro letní make-up. Jeho lehká a příjemná textura je ideální pro denní nošení, a to i pro ty z nás, kteří preferují minimalistický přístup k líčení.

Naučit se, jak tento produkt správně aplikovat, mi chvilku trvalo. Zjistila jsem, že nejlepší efekt dosáhnu, když rozjasňovač jemně vtlačím prsty na vybrané partie obličeje. Tato metoda mi umožňuje přesně kontrolovat, kde a kolik produktu chci použít, což je skvělé pro dosažení té správné míry rozjasnění, aniž by to působilo přehnaně či uměle.

Moje pleť vypadá od jara svěže a přirozeně opáleně, což mi dodává sebevědomí po celý den. Navíc, díky praktickému balení v tyčince je tento rozjasňovač perfektní na cesty.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Velikost balení
  • Ekologičnost
  • Není testováno na zvířatech
  • Pleť není podrážděná
  • V zimním období byl na mě až moc tmav
  • Nejsem schopna ho zapracovat tak jak jsem zvyklá

Můj první tuhý rozjasňovač. Oceňuji jeho kompaktní ekologické balení, líbí se mi přístup značky tím že netestuje na zvířatech. Barevně je na mě trochu tmavší, ale dokáži si představit, že v létě s lehkým opálením to bude můj favorit. Nanášení na pleť díky tubě je poměrně snadné, ale přijde mi že se poměrně rychle vypoužívá. Musím vyzdvihnout, že i přes to že jsem alergik a ekzematik, má pleť ho velmi dobře snáší.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Vzhled a velikost
  • Množství
  • Jemná struktura
  • Přírodní

Výrobek je z přírodních složek ,navíc jeho obal je rozložitelný v přírodě.
Použití jak na rozjasnění tváří,kdy výrobek dodá krásně opálený vzhled a rozzáří je,díky svým třpytkam,tak si ho můžete nanést i jako oční stíny, krásně drží a jde to k sobě.
Na opálené pokožce vypadá ještě líp.

• Přírodní složení
  • Eko obal
  • Odstín
  • Rozzářená pleť

Tuhý krémový rozjasňovač mě mile překvapil, protože pleť po aplikaci je krásně rozzářená a líčení dostává úplně jiný rozměr. Dlouhé hodiny po líčení je pleť svěží což velmi oceňuji. Přírodní rozložitelné balení je veliký bonus. Za mě super a určitě si ráda zakoupím až mi dojde.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• šetrnost k přírodě
  • papírový obal
  • vegan
  • nešel zapracovat do ztracena

Rozjasňovač mi přišel super hlavně svým složením. Zatím jsem nenašla jiný, který mi měl přírodnější složení. Je tedy i vhodný pro ty, kteří mají nejrůznější reakce například na parfemovanou kosmetiku. Bohužel jsem ale měla problém s čištěním pleti. Rozjasňovač obsahuje malinké třpitky a ty prostě nešly dolů. Respektive po nanesení to prostě drželo jak přibité a nešlo s tím hnout :D a to ani dolů ani "vklepat do pokožky". Ale zatím to nevzdávám a třeba najdu postup, jak se na to :)

• Snadná aplikace
  • Lehký
  • Krásná barva
  • Vyšší cena

Tento oceanly rozjasňovač mě překvapil. Snadno se aplikuje, vypadá krásně a pleť je po něm rozzářená a méně unavená. Je příjemný na pleti a lehoučký. Cena je vyšší ale produkt i déle vydrží, jelikož ho není potřeba tolik. Je také v eko balení stejně jako krém.

• Přírodní složení je super
  • Ekologické, ale přesto krásné balení
  • Bronzer skutečně rozjasňuje
  • Aplikace přímo z tuby a pak rozetřít rukou nebo štětcem
  • Trošku se drolí při prvních použitích, pak už je krémový

Kdo má rád bronzery a eko kosmetiku, tohle je to pravé. Balení je krásné v papírové tubě. Bronzer vypadá na tváři skvěle. Složení je ze skoro 99% přírodního původu a to oceňuji nejvíc. Je veganský a obsahuje výtažky z řas. Vypadá moc pěkně a dobře se s ním pracuje, rozetíram rukou nebo štětcem.

• Barva
  • Sytost
  • Vydrz
  • Slození

Opravdu okamžitý rozjasňující a třpytivý efekt.
Velmi výrazná a sytá barva vypada naprosti skvěle. Ideálni doplněk na jaro a léto.
Bezplastový obal, který je velmi snadný pro manipulaci a použití. Velmi snadno se nanáší a lehce se roztírá, nepotřebujete žádný štětec.
Vydrží celý den a nelepí se, hodí se jako rozjasňovač, bronzer ale i stíny či rtěnka.
Vejde se do každé kabelky, určitě nesmí chybět v žádné.

• krásně se nanáší
  • rozzáří pleť
  • pečující
  • přírodní
  • vyživující

ATTITUDE Oceanly Tuhý krémový rozjasňovač je parádní na cesty, protože nehrozí, že upadne a rozsype se, je totiž v konzistenci tuhé tyčinky. Při dotyku s pletí se dokonale nanáší a vytvoří opravdu krásnou rozzářenou pleť. Bonusem je jeho přírodní složení a také to, že hydratuje a vyživuje. Ideální pro cestovate a pro ty, kteří chtějí mít pleť nádherně rozjasněnou. Jsem moc spokojená!

• prakticke baleni
  • nemam vyhrady

Tuhy kremovy rozjasnovac v odstinu Sunset Glow je nad moje ocekavani..Prakticke baleni ..Po aplikovani na oblicej je oblicej krasne rozzareeni..Tycinku vyuzivam kazdy den na maskovani kožniho vitiliga..Urcite budu tyčinku doporucovat i mojim blizkym a kolegum v praci...

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• odstín
  • konzistence
  • balení

Tento tuhý, krémový rozjasňovač Oceanly mám v odstínu Sunset Glow, je jemňoučké a velmi příjemné konzistence, která se lehce nanáší a roztírá. Dodá krásný třpyt a lesk pokožce, je multifunkční, takže se může nanést kdekoliv .. Oceňuji přírodní složení a extrakt z řas. Malé a praktické balení ve velikosti rtěnky se všude vejde, super i na cestování. Biologicky rozložitelná kartonová tuba - je pevná a plně funkční, vršek dobře drží a pohodlně se vysouvá.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Multifunkční využití
  • Pigmentace
  • Obal

Multifunkční zázrak v tyčince. Pigmentace je opravdu neuvěřitelná a něco takového bych od přírodní kosmetiky jen stěží čekala. Na pleti není takřka cítit a vydrží i den na pláži. Oceňuji také ekologické balení, které produkt povznese ještě o level výš!

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Skvělá barva
  • Dlouhodobá funkce

Skvělý rojasňovač, který teď používám každý den jako tečku za líčením na celý den. Jen je potřeba být opatrná s barvou - je celkem tmavý a musím ho tak nanést pouze v malém množství a důkladně rozmazat. Používám i na oči namísto stínů, obličej je pak skvěle zářivý. Moc doporučuji

• Dobře se roztírá
  • Působí opálené
  • .

ATTITUDE Oceanly Tuhý krémový rozjašňovač v odstínu Sunset Glow působí na tváři hrozně hezky opáleně po jejím nanesení.
Díky kremové konzistenci se dobře roztírá jak prstem, tak i štětcem.
Přijde mi, že s beauty blenderem (houbičkou) ale moc nespolupracuje. Přijde mi, že houbičkou zanechává fleky na makeupu.
Takže doporučuji určitě použít štětec a nebo prsty.
Za mě ale moc skvělý produkt, když chcete jen tak decentně rozjasnit pleť a vypadat při tom opáleně.

• Aplikace
  • Rozjasnění

ATTITUDE Oceanly tuhý krémový rozjasňovač se velmi snadno aplikuje tam, kam potřebujete. Na světlejší pleť bych volila lehčí odstín, ale i s tímto na mou světlou pleť jsem si poradila. Stačí nanést trošku produktu a rozjasňovač splní svůj účel. Na léto ideální parťák do kabelku na každou přiležitost.

• Vune
  • Spatne se odhadne davkovani
  • Moc velke glitry

Ocenuji, ze produkt neobsahuje zadne plasty a na pleti je dobre snasen a ma velkou vydrz. Tim bohuzel vsechna pozitiva konci. glittery v produktu jsou na muj vkus moc velke a na pleti to pak vypada, jako opadane stiny. Sunset glow odstin je takove spojeni bronzeru a rozjasnovace. Muj oblibenec to rozhodne nebude

• Sytost třpytek
  • Snadné nanesení
  • Super na léto
  • Lehce mastnější

Attitude sunset glow se vysouvá jako jelení lůj .Je velmi třpytivý obzvlášť na slunci . Použití nejen na obličej ale i na tělo .
Stačí jen malé množství . Skvělí výsledek na pálené pokožce . Avšak po nanesení rozjasňovače zůstalo místo nepatrně mastnější . nevydrží tak dlouho na těle

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Balení
  • Složení
  • Výdrž
  • Špatná manipulace po použití s tyčinkou

Tuhý krémový rozjasňovač od značky Attitude Oceanly je milé překvapení. Sama rozjasňovače moc nepoužívám ale tenhle díky snadné aplikaci mění všechno. Nevysušuje a vydrží celý den. Jen po použití horší manipulace s tyčinkou. Používám na lícní kosti a oční víčka

• slozeni

ATTITUDE Oceanly Tuhý krémový rozjasňovač v odstínu Sunset Glow me zaujal hlavne svym eokologickym papirovym obalem a tubou, slozeni je uplne v poradku, nema zadnou vuni a plet nedrazdi, staci opravdu male mnozstvi pro skvely vysledek, celkove se mi vyrobek libil a budu ho nadale pouzivat

Zobrazuji 21 - 40 ze 163 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...9