Nejnovější recenze ze sekce Bronzery

• Recyklovatelny obal
  • Snadná aplikovatelnost
  • Celodenní vydrž
  • Vyšší cena

Rozjasnovač používám vždy jako finální krok líčení , s tímto od Oceanly jsem byla moc spokojena , dobre se nanášel, pleti dodal zdravější look a co jsem ocenila nejvíce - vydrž - oproti jiným vydržel opravdu cely den až do odlíčení. Za me spokojenost

• Snadná aplikace
  • Dobře se roztírá
  • Barva

ATTITUDE Oceanly Tuhý krémový rozjasňovač v odstínu Sunset Glow se snadno aplikuje, dobře roztírá a zanechává pleť příjemnou na omak. Nezanechává nežádoucí mastný film. Krém příjemně voní. Po aplikaci je pleť krásně sjednocená a rozjasněná. Navíc má krásně přirozenou barvu. Obličej je po aplikaci výraznější, ale nepůsobí uměle, jako pod nánosem make-upu. Byť by se měl krém používat na zvýraznění částí obličeje, skvělý výsledek má ii tehdy, když ho použijete na celý obličej.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

Přidáno: 2. dubna 2024

• praktické balení
  • krásný odstín
  • nezanechává fleky
  • dobře se s ním pracuje
  • cena je poněkud vyšší

Tuhý rozjasňovač jsem testovala poprvé, ale byla jsem překvapena již po prvním použití. Rozjasňovač je v praktickém balení - ideální do kabelky na cestu. Odstín je krásný. Po nanesení krásně splyne s pletí, nedělá skvrny. Jediné mínus je cena, jinak jsem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 1. dubna 2024

• aplikace
  • málo odstínů

Pro každého, kdo si neodpustí (jemné) líčení, a to i na cestách, je tento rozjasňovač perfektní pomocník. Hodí se do kabelky, stejně jako do palubního kufru v letadle - díky své konzistenci nehrozí ani vylití, ani vyhození obsluhou letiště. Je skladný, praktický a účinný, v plně eko balení.

• praktické balení
  • rozzářený vzhled
  • ekologické balení
  • velikost balení
  • obal
  • složení

Tuhý krémový rozjasňovač od ATTITUDE dodá pleti příjemný vzhled letního opálení, ke kterému dopomáhají zlaté třpytky produktu. Rozzářený vzhled vydrží celý den. Rozjasňovač obsahuje přírodní složky a pleť nevysušuje. Líbí se mi tyčinkový vzhled produktu a ekologické balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

Přidáno: 28. března 2024

• Rychle ovládání
  • Lehký film na pleti
  • Vhodný i jako stín
  • Nedělá mastné skvrny
  • Ekologicky obal

Tento rozjasnovač se stal super pomocníkem. Nejen že se skvěle ovládá díky vysouvání ale taky jeho ekologicky obal je úžasný. Tón tonerů je super že se hodí jak na tmavou pleť tak světlou. Už se těším na léto jak rozzáří ještě více opalenou pleť. Ale i tedka na světle pleti udělá krásný lehký film. A jeste víc topovy je, když ho naneste u na oči. Krásné drží a nezanechává žádné mastné fleky.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

Přidáno: 26. března 2024

• Přírodní složení
  • Obal z papíru ( šetrné k prostředí)
  • Dodá beach look
  • Miluju ten odstín barvy
  • Krémové složení
  • Lehký a přenosný

Naprosto jsem se do produktu zamilovala. Jednoduše se nanáší, krémové složení, které nezvyšuje pleť. Krásný odstín, který vytvoří beach look. Lehký a přenosný, takže je výborný na cestování, nebo do kabelky. Oceňuji, že obal je z papíru a tudíž šetrný k životnímu prostředí.celkove fakt doporučuju.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

Přidáno: 25. března 2024

• baleni
  • barva
  • vyndavani tuhy neprakticke

Tento odstin je top.Nadherna barva krasne se roztira hezky vstrebatelna.
Baleni je skvele malinke takze ideal do kabelky.Chybi mi nejaka vune u produktu a nelibi se mi neprakticke vysouvani tuby.Ale nevadi.Doporucuji urcite hlavne tento odstin z ktereho jsem byla nejvic nadsena

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Přidáno: 25. března 2024

• nanášení
  • složení
  • výdrž
  • barva rozjasňovače
  • design
  • vyšší cena
  • je třeba s ním šetřit, aby nebyl na pleti moc výrazný

Rozjasňovač se snadno aplikuje přímo z tuby na pleť, není tedy třeba se jej dotýkat přímo rukou, v případě potřeby jej ale rozetřu na pleti do ztracena. Na pleti vypadá moc hezky, nesmí se ho ale nanést moc, aby nebyl příliš výrazný. Stačí ho tedy málo a dlouho vydrží. Moje pleť ho snášela velmi dobře a také poměrně dlouho vydržel, často až do vyčistění pleti. Design obalu se mi moc líbí, je moderní a jednoduchý. Používám na nos a lícní kosti, nejspíš by ale šel použít i jako oční stíny.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 23. března 2024

• Obal
  • slozeni
  • eco
  • aplikace

Mela jsem možnost vyzkoušet tento produkt a po par dnech používání jsem mile překvapená.Lehké složení a díky snadné aplikace a malému balení je ideální.Pokud potřebujete projasnit pleť je to ideální .Krásně pleť rozjasní.Díky eco balení pomahame přírodě.

L'Oréal Paris Wake Up & Glow Back to Bronze bronzer 02 Sunkiss 9 g

L'Oréal Paris Wake Up & Glow Back to Bronze bronzer 02 Sunkiss 9 g

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2024

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Spokojená.

• super na léto na opálenou pleť - prozáří

cena, kvalita, rychlost dodání:))

• Super

Pudrový a rozjasňující bronzer vypadá na obličeji nádherně krásně mohu jenom doporučit Všem zákazníkům!!!

• Krásně se s ním pracuje, jsem spokojena.

zatím nic

Voní, skvělá krémová konzistence, pěkné balení s houbičkou a zrcátkem. Úžasná barva, dobře se roztírá, prima cena, spokojená.

Benecos Bio bronzer Ibiza Nights 8 g

Benecos Bio bronzer Ibiza Nights 8 g

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Marcela

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• skvělé

Používám již hodně let, jsem spokojena s produktem. Zakryje na pleti nedostatky a je výborná cena.

Physicians Formula Butter Coffe Bronzer Latte 11 g

Physicians Formula Butter Coffe Bronzer Latte 11 g